درباره ما:

شرکت دانش انرژی برق آریا با نام D-Energy (دانش انرژی) به عنوان یک شرکت بازرگانی و تولیدی و خدماتی در حوزه صنعت برق و اتوماسیون و کنترل مشغول به کار می باشد.

از آنجایی که هسته و استراتژی اصلی این شرکت ,مشتریان ما می باشد ,لذا این شرکت با داشتن نیروی انسانی مجرب , تجهیزات و سرمایه مناسب ونیز تجربیاتی که در حوزه های مختلف این صنعت از قبیل فروش ,مهندسی,ساخت وتولید دارد ,به مشتریان خود ارائه خدمت و محصول می نماید.

محصولات مامحصولات ما:

در بخش تولید ,انواع تابلوهای برق در سطوح مختلف ولتاژی که در سطح فشار ضعیف می توان تابلو های کشویی و فیکس شرکت زیمنس و ریتال, MCC, PCC و توزیع , خازنی(اصلاح ضریب قدرت و توان) ,تابلو بارانی و مارشالینگ و در سطح فشار متوسط تابلو های کمپکت و RMU شرکت ABB ,تابلو کشویی طرح UNISAFE , تابلو 33 کیلو ولت سنتی و در بخش کنترلی تابلو های PLC, کنترل و حفاظت ,AVR وتابلو های BMS را نام برد.

در بخش بازرگانی , تجهیزات فشار ضعیف شرکت زیمنس ازقبیل کلیدهای هوایی و کمپکت ,رله های حفاظتی و رله های کمکی,سافت استارتر ودرایو,موتور های الکتریکی,در تجهیزات فشار متوسط تجهیزاتی از قبیل کلید خلاء کشویی و رله های حفاظتی شرکت ABB و بخش DATA CENTER, محصولاتی مانند باطری مانیتورینگ, ماژول های مدیریت انرژی رک ها , مدیریت انرژی دکل های مخابراتی (Telecom),… را نام برد.